Whatsapp Destek Hattı 0850 346 79 71

Sipariş Rehberi

Sipariş Adımları

1
Üyeliğinizi Oluşturun.

Marketimgel.com üzerinde "Üye Ol" bölümüne giderek üyeliğinizi oluşturun.

2
Bölgenizdeki Marketi Bulun.

Üyeliğinizin ardından bölgenizdeki marketi arama yaparak bulun.

3
Dilediğiniz Ürünü Sepete Ekleyin.

Marketinizden ihtiyacınız olduğu kadar ürünü sepetinize ekleyin.

4
Sepetinizi Onaylayın.

Kayıt olduktan sonra tüm bilgilerinizi güncelleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

5
Sipariş Özeti.

Siparişinizi tamamladıktan sonra siparişlerim bölümünden siparişinizi detaylı özetine bakabilirsiniz.

Sipariş Takibi / İptal

1
Sipariş Takibi.

Hesabım bölümünden siparişlerim kısmına giderek siparişiniz son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

2
Sipariş İptali.

Siparişiniz "Siparişiniz Alındı" aşamasında web sitesi üzerinden iptal edebilirsiniz. Diğer durumlarda canlı destek veya whatsapp hattına ulaşın.

Sipariş Sürecindeki Olası Hataların Düzeltilmesi

Siparişiniz tamamlanmadan önceki olası bilgi hataları ve sepetinizdeki tutarla ilgili olarak düzeltme yapabilirsiniz.

1
Sepet Ürün Adet Değişikliği.

Sepetinizdeki adet tutarını sipariş tamamlanmadan önce değiştirmek için sepetinize giderek adet değişikliği yapabilirsiniz.

2
Teslimat Bilgi Değişikliği.

Adresinizle ilgili olarak güncelleme yapmak istediğinizde. Hesabım bölümünden "Teslimat Adresim" bölümünden güncelleme yapabilirsiniz.

3
Yeni Ürün Ekleme.

Siparişinizi tamamlamadan önce sepetinizdeki "Alışverişe Devam et" butonuna tıklayarak, doğrudan marketinize gidebilir yeni ürünler ekleyebilirsiniz.

Kupon Kodu Kullanımı

1
Kupon Kodunuz.

Kupon kodunuz hesabınıza tanımlıysa, sepet tutarınız kupon kodu miktarını karşıladığı taktirde sepetinizin bir sonraki adımına geçmek istediğinizde karşınıza "Kupon Kodunuzu Mevcutr" uyarısı çıkacaktır.

2
Kupon Kodunu Uygulama.

Sepet tutarınız kupon kodu miktarını karşıladığı takdirde karşınıza çıkan uyarıya onay vererek, kupon kodunuzun indirim tutarı, sepetinizdeki toplam tutardan otomatik olarak düşecektir.

3
Kupon Kodu Uygulandı.

Onay vererek veya kupon kodu kullanım kısmına kodunuzu girdikten sonra, siparişiniz tamamlanana kadar sipariş kodunuz aktif kalır. Siparişinizi tamamlamanıla birlite kupon kodunuz artık aktif olmayacaktır.

Kişisel Verilerin Korunması

Elektronik Ticaret işlemleri nedeniyle marketimgel.com’un tüketiciden elde ettiği kişisel bilgi ve veriler marketimgel.com tarafından gizli bir şekilde tutulup üçüncü kişiler ile paylaşılmaz. Ancak üye, marketimgel.com’a üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel bilgilerin ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin kendisine ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, kampanyalar, avantajlar, anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları amaçlarıyla toplanmasına, ADS Mobi iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına marketimgel.com ve ADS Mobi iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye, aksini bildirmediği sürece üyeliği sona erdiğinde de verilerin toplanmasına, ADS Mobi iştiraki olan tüm şirketler ile paylaşılmasına, marketimgel.com ve ADS Mobi iştiraki olan tüm şirketler tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder.

Phone Vertical