Whatsapp Destek Hattı 0850 346 79 71

Türkiye'nin Yeni Nesil Marketine Hoşgeldiniz

Marketimgel 2017 yılı itibariyle İstanbul lokasyonu başta olmak üzere hizmet vermeye başlamıştır. Market alışverişlerinizi kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yapmanıza imkan tanıyan marketimgel, bünyesine her geçen gün yeni marketler eklemekte ve hizmet ağını genişletmektedir.

Meyve, sebzeden bebek ürünlerine kadar mahallenizin marketinde bulunan hemen hemen tüm ürünlere ulaşmanızı mümkün kılan marketimgel, seçtiğiniz tüm ürünleri hızlı bir şekilde adresinize kadar ulaştırmaktadır. Üstelik hiç bir servis ücreti olmadan, kapıda ödeme seçeneği ile kolaylıkla alışveriş yapabilir, güvenle ödemelerinizi gerçekleştirebilirisiniz.

Marketimgel ile günün tüm saatleri içerisinde sipariş verebilir, marketteki ürünleri fark olmadan, reyon fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Kurumsal olarak marketimgel üzerinde marketinizi 30 saniye içerisinde oluşturarak satış yapmaya başlayabilirisiniz, Hiçbir üyelik ücreti olmadan dilediğiniz bölgedeye hizmet vermeye başlayabilirsiniz.

Marketimgel olarak esnaflarımızı destekliyor, gelişme ve günlük satış hacminde daha fazla ciro elde etmeleri için imkan sunuyoruz. Siz de bir market sahibiyseniz hemen market hesabınızı açarak satışa başlayabilirisiniz.

Phone Vertical